השתלת פירמידיון
מהפכה חברתית

השתלת שיניים יחידה מסוגה בעולם.
מעניקה תקווה ואיכות חיים לרבבות מטופלים שסובלים
מחוסר בעצם לסת. מאפשרת השתלת שיניים זעיר
פולשנית ללא השתלת עצם או הרמת סינוס.
רופאי השיניים תמימי דעים: "הפירמידיון הוא פתרון גאוני"

איכות ותקנים

ייצור שתלי הפירמידיון עומד בתקני האיכות המחייבים יצרני שתלים דנטליים ובהם המחויבות להקפיד על תקן נדרש ודרישות רגולטוריות מחמירות, הנוגעות לבטיחות השתלים.

כל שתל עובר במהלך הייצור בקרה קפדנית, על-מנת לוודא כי הוא עומד בדרישות המחמירות ביותר. בקרת האיכות של פירמידיון כוללת תיעוד מעמיק של הליכי הייצור. תוצאות המדידות נשמרות תחת אבטחה כבדה.

ניקוי שתלי פירמידיון במהלך הייצור מתבצע באמצעות מערכת מים נקייה, בעלת חדירות מרבית של μS 0.8. כמו כן מתבצעת בקרה שוטפת של סטריליות, נוכחות חיידקים ועומס ביולוגי, על-מנת להבטיח תהליך ניקוי תקין ויציב.

בקרת האיכות הקפדנית של פירמידיון תואמת לתקנים העולמיים המובילים בתחום: ISO 13485, ISO 9001 ונוהל המועצה האירופית 93/42/EEC.

פני השטח
לפני-שטח השתלים יש השפעה ישירה על האינטגרציה שלהם עם העצם הסובבת. שתלי פירמידיון מיוצרים מסגסוגת טיטניום בדרגה 23, העונה לדרישות תקן ASTM F-136 לסגסוגות טיטניום-6-אלומיניום-4-ונאדיום, המיועדות לייצור שתלים כירורגיים. הביוקומפטיביליות הגבוהה של סגסוגת זו ויכולת החיבור שלה לעצם, הופכת אותה לחומר אידיאלי עבור שתלים דנטליים.

פני-שטח השתל מעובדים בחלקיקי טיטניום-אוקסיד, נצרבים בקפידה ועוברים ניקוי יסודי. טיפול פני-שטח זה יוצר ארבע רמות של אינטראקציה בין השתל לעצם: אינטראקציות מאקרו-, מיקרו- וננו-טופוגרפיות, ואינטראקציות כימיות.