השתלת פירמידיון
מהפכה חברתית

השתלת שיניים יחידה מסוגה בעולם.
מעניקה תקווה ואיכות חיים לרבבות מטופלים שסובלים
מחוסר בעצם לסת. מאפשרת השתלת שיניים זעיר
פולשנית ללא השתלת עצם או הרמת סינוס.
רופאי השיניים תמימי דעים: "הפירמידיון הוא פתרון גאוני"

יתרונות פירמידיון

מחיר שווה לכל כיס

פשטות הההשתלה, קיצור משך הטיפול וצמצום מספר הביקורים במרפאה, מאפשרים לרופא להציע  מחיר תחרותי בהשוואה להרמת סינוס בלסת עליונה ובהשוואה להשתלת
עצם בלסת תחתונה.

פשוט וקל

השתלת פירמידיון פשוטה ליישום ומקצרת את תקופת ההחלמה. ההשתלה מעניקה למטופלים איכות חיים מבלי שיעברו הרמת סינוס בלסת העליונה,
או השתלת עצם
בלסת תחתונה.

הצלחה חלומית

רופאים מדווחים על 96% הצלחה בהשתלת פירמידיון, במטופלים הסובלים ממחסור בעצם בלסת. אחוזי ההצלחה אלו גבוהים משמעותית מאחוזי ההצלחה בהצבת שתלים על גבי עצם שהושתלה.

ללא טיפולים מורכבים

השתלת פירמידיון היא השתלה זעיר פולשנית, המתבצעת באמצעות שתלים קצרים ומתרחבים, יחידים מסוגם בעולם, שמבטלים את הצורך בפרוצדורות כמו השתלת עצם והרמת סינוס..

מעניקה תקווה

השתלת פירמידיון מעניקה תקווה ומחזירה את איכות החיים למטופלים מחוסרי עצם לסת, שנדחו על ידי רופאי שיניים, או נמנעו מלהגיע למרפאות, עקב סירובם לקבל טיפולים  מורכבים ומרתיעים.

מה היא השתלת פירמידיון?

השתלת פירמידיון פותחה על ידי חוקרים ישראלים במטרה לתת פתרון אופטימאלי לביצוע השתלות שיניים, במטופלים הסובלים ממחסור בעצם לסת. חשיבה יצירתית וטכנולוגיה חדשנית יצרו שתל דנטלי קצר, שמתרחב לכדי צורת פירמידה - הצורה הגאומטרית היציבה ביקום. לשתלי הפירמידיון יש אישורי FDA, CE ואמ"ר. השתלת פירמידיון צברה נסיון קליני מוצלח בן 8 שנים. מבנה הפירמידה מאפשר לשתל ליצור מאחז חזק, בדומה לשתל סטנדרטי ארוך, אך ללא צורך בפרוצדורות מורכבות, שגוזלות זמן כיסא. רופאי שיניים בישראל ובעולם אומרים, כי השתלת פירמידיון מאפשרת להם 'למתוח את גבולות הרפואה הדנטלית' ולהציע למטופלים טכניקת השתלה מהירה ופשוטה  שלא יכלו להציע בעבר.

פתרון פשוט, גם לרופאי השיניים

שתלי הפירמידיון (5,6,7 ו-8 מ"מ) תוכננו ועוצבו באופן חסר תקדים בעולם כולו, שמאפשר להם להתרחב בתוך עצם הלסת ולשנות צורתם מגליל לפירמידה – המבנה הגיאומטרי היציב ביקום. בזכות כך מצליחים שתלי פירמידיון קצרים לתפקד כמו שתלים רגילים, באורך כפול מאורכם. יכולות אלו, שצברו נסיון קליני מוצלח בן 8 שנים, מאפשרות לרופא להעניק פתרון פשוט, מהיר ובטוח, ללא התערבות כירורגית פולשנית וזאת גם למטופלים הסובלים מרכסים אטרופיים, עם מחסור בגובה ורטיקלי.  צורת הפירמידה מאפשרת העברת חלק מהלחצים הצווארים אל חלקו התחתון של השתל ולצמצם בכך את רמת הספיגה. רופאים רבים מעידים, כי השתלת פירמידיון הפכה למתודת פעולה אסטרטגית שלהם וכי הפתרון הפשוט של השתלת פירמידיון הגדיל את מעגל המטופלים במרפאתם. "מטופלים רבים שנרתעו מטיפולי השתלה, הסכימו לפרוצדורה ללא השתלת עצם וללא הרמת סינוס והתיצבו במרפאה לאחר דחיות של שנים בתירוצים כאלו ואחרים.

תקני איכות, FDA, CE ואמ"ר 

ייצור שתלי הפירמידיון עומד בתקני האיכות המחייבים ובהם המחויבות להקפיד על תקן נדרש ועל דרישות רגולטוריות מחמירות. כל שתלי פירמידיון הם בעלי אישורי FDA, CE ואמ"ר. הם מיוצרים תחת בקרת ISO קפדנית, התואמת לתקנים העולמיים בתחום ובהם: ISO13485, ISO 9001 ונוהל המועצה האירופית 93/42/EEC. כל שתל עובר בקרה דקדקנית, על-מנת לוודא שהוא עומד בדרישות. בקרת האיכות של פירמידיון כוללת תיעוד של הליכי הייצור. תוצאות המדידות נשמרות תחת אבטחה מתאימה. לפני-שטח של השתל יש השפעה ישירה על האינטגרציה עם העצם הסובבת. שתלי פירמידיון מיוצרים מסגסוגת טיטניום בדרגה 23, העונה לדרישות תקן ASTM F-136 לסגסוגות טיטניום-6-אלומיניום-4-ונאדיום, המיועדות לייצור שתלים כירורגיים. הביוקומפטיביליות הגבוהה של סגסוגת זו ויכולת החיבור שלה לעצם, הופכת אותה לחומר אידיאלי עבור שתלים דנטליים.

דבר הרופאים

ד"ר בארי מרשק

מומחה בתחום שיקום הפה. ביצע מחקר בכירורגיה ובשיקום של שתלים באוניברסיטת פיטסבורג: "הפירמידיון מאפשר לי לבצע השתלת שיניים מבלי לבצע השתלות עצם נרחבות. הוא עשוי לחסוך גם פרוצדורה שלהרמת סינוס. למרות שמדובר בשתל קצר - כמחצית מאורכו של שתל רגיל, אחוזי ההצלחה של שתל הפירמידיון אינם נופלים מאחוזי ההצלחה של שתלים רגילים."  

ד"ר יואב לייסר

מומחה לכירורגיית פה ולסתות,  מרצה בפקולטה לרפואה של הטכניון:"טיפולים שמוצעים למחוסרי עצם לסת עלולים להיות ממושכים, מרתיעים ויקרים. לצד המחיר קיימת רתיעה טבעית מהליכים פולשניים כמו הרמת סינוס ובניית עצם. ואז במקרים האלו, אתה הופך להיות הקוסם. פירמידיון הוא שתל קצר ויציב, שמאפשר לי להציע טיפול מהיר יחסית,ללא החרדה הטבעית המלווה טיפולים דנטליים פולשניים."

פירמידיון T.V.

צפייה בסרטים נוספים

הצטרף למאגר הרופאים

תודה! בקשתך התקבלה
Oops! Something went wrong while submitting the form.