השתלת פירמידיון
מהפכה חברתית

השתלת שיניים יחידה מסוגה בעולם.
מעניקה תקווה ואיכות חיים לרבבות מטופלים שסובלים
מחוסר בעצם לסת. מאפשרת השתלת שיניים זעיר
פולשנית ללא השתלת עצם או הרמת סינוס.
רופאי השיניים תמימי דעים: "הפירמידיון הוא פתרון גאוני"

חזון הפירמידיון

השתלת פירמידיון פותחה על ידי חוקרים ישראלים, במטרה לתת פתרון אופטימאלי לביצוע השתלות שיניים במטופלים הסובלים ממחסור בעצם לסת. רוב רובם של מטופלים אלו מסרבים לפתרונות מורכבים, ממושכים ופולשניים הנדרשים במקרה של מחסור בעצם לסת ובהם הרמת סינוס והשתלת עצם.

כתוצאה מרתיעת המטופלים ודחיית הקץ בדרך אל המרפאה, נאלצים אותם מטופלים לחוות שנים ארוכות של איכות חיים ירודה, ויתור על הזכות ליהנות ממוצרי מזון קשים, פגיעה באסתטיקת הפנים, חשש מצחוק משוחרר וגם פגיעה בחיים האישיים והאינטימיים.

החזון שעמד לנגד עיני המפתחים, היה לפתור את מצוקת המטופלים, שמדווחים על שנים ארוכות של סבל. כדי לעמוד באתגר, נדרש שילוב בין חשיבה יצירתית לבין טכנולוגיה חדשנית. שילוב זה ולא מעט תעוזה, יצרו שתל דנטלי קצר, מתוחכם ויחיד מסוגו בעולם. השתל שפותח במעבדות פירמידיון מתרחב לאחר החדרתו לעצם הלסת לכדי צורת פירמידה - הצורה הגאומטרית היציבה ביקום.

צורת הפירמידה מעניקה לשתל זעיר, בגודל שלושה גרגרי אורז, מאחז חזק, יציב ובטוח, המקביל לזה של שתל ארוך ורגיל. יכולת זו היא בשורה חשובה למטופלים ולרופאי השיניים כאחד, שכן היא מאפשרת להסתפק בפרוטוקול טיפול מהיר ובטוח, שאינו מעורר את החרדות הטבעיות בקרב מטופלים.