השתלת פירמידיון
מהפכה חברתית

השתלת שיניים יחידה מסוגה בעולם.
מעניקה תקווה ואיכות חיים לרבבות מטופלים שסובלים
מחוסר בעצם לסת. מאפשרת השתלת שיניים זעיר
פולשנית ללא השתלת עצם או הרמת סינוס.
רופאי השיניים תמימי דעים: "הפירמידיון הוא פתרון גאוני"

השתלת פירמידיון - נעים להכיר

השתלת פירמידיון היא פתרון דנטלי מלא לרבבות מטופלים שסובלים ממחסור בעצם לסת וזקוקים להשתלת שיניים. 

במוקד ההשתלה עומד השתל הדנטלי פירמידיון - שתל  טיטניום אולטרה קצר, יחיד מסוגו בעולם, באורך 5,6,7 ו-8 מ"מ, שמתרחב בעצם הלסת ומשנה צורתו מגליל לכדי צורת פירמידה – המבנה הגאומטרי היציב ביקום.

ההתרחבות של שתל הפירמידיון מעניקה לו עוצמה ויציבות זהים לאלו של שתל דנטלי רגיל, כפול בארכו. תכונות אלו מגלמות מהפכה של ממש ברפואה הדנטלית. הן מאפשרות לרופאי השיניים להציע למטופליהם שיטת טיפול מהירה יותר, פשוטה יותר ופחות פולשנית, ללא השתלת עצם וללא הרמת סינוס.

בפועל, הפכה המהפכה הרפואית הזו למהפכה חברתית, שכן היא משפיעה על איכות חייהם של רבבות מטופלים בארץ ובעולם. מטופלים אלו נמנעו במשך שנים מלהגיע אל מרפאות השיניים, עקב סירובם להסכים לטיפולים מורכבים ומרתיעים. רבים מהם מודים שהם מעדיפים להמשיך לחיות עם תותבות לא יציבות, על פני האפשרות שיעברו טיפולים מורכבים.

על היקף התופעה ועל חשיבות הפתרון, מלמדת עובדה שאין עליה חולק. למעלה מ 60% ויותר מבין המטופלים בעולם המערבי סובלים מדנטופובויה (חרדה דנטלית).  משתמע מכך, שיותר משישה מתוך כל עשרה מטופלים מחוסרי עצם לסת, יעדיפו איכות חיים נמוכה וקשיי יומיום ולהימנע מהשתלת עצם או מהרמת סינוס.

והנה הגיעה השתלת הפירמידיון. פיתוח מהפכני כחול לבן, שמאפשר לרופא להציע להם מערכות שיניים אסתטיות, יציבות וקבועות, לאחר השתלה מהירה, זעיר פולשנית ולא מרתיעה.